kontakt         galeria         nasi mistrzowie         ORLIK 2012         Podręczniki
Boks
Koleiny sukces młodych pięściarzy z CKS PDF Drukuj
Wpisany przez Kaczór-Olech Izabela

Tym razem dla CKS Arkadiusz Szwedowicz, Patryk Maciak (obaj BKS
Skorpion Szczecin) ) zdobyli medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w
Kielcach. Odbywała się od 27.04-03.05.2009r. i nie zabrakło na niej
najlepszych zawodników z całej Polski w tym przedziale wiekowym.
Arkadiusz Szwedowicz wywalczył srebrny medal w kategorii do 63kg.
Natomiast Patrykowi Maciakowi przypadł brąz.

Więcej…

Sukces na Mistrzostwach Polski kobiet w boksie !!! PDF Drukuj

Bokserki startując na Mistrzostwach Polski seniorek i juniorek w Grudziądzu zdobyły worek medali:

JUNIORKI

Katarzyna Brodacka klasa I BLOMS złoty medal w kategorii do 50 kg

Agnieszka Chuda klasa IIB LOMS złoty medal w kategorii do 54 kg

Natalia Płońska klasa IIB LOMS brązowy medal w kategorii do 86 kg

SENIORKI

Kamila Witwicka  IIIB LOMS  brązowy medal w kategorii do 51 kg

Kamila stoczyła bardzo dobra walke dzieki której zakwalifikowała sie do Kadry Polski Seniorek.

Ogólnie w klasyfikacji klubowej BKS SKORPION SZCZECIN - klub naszych dziewczyn, którego trenerem jest nasz nauczyciel Marcin Stankiewicz zdobył I MIEJSCE!!! pokonując dotychczasowego lidera WDA ŚWIECIE.

Mistrzyni Europy o CKS PDF Drukuj

Pierwszego dnia przed pójściem do szkoły ustawiłam się z Pawłem(kumpel, znam go parę ładnych lat), żeby było mi raźniej z kimś znajomym. Weszliśmy do środka. Pawcio zapoznał mnie z nowymi ludźmi z klasy.
Całkiem spoko ekipa, muszę przyznać. No to zaczęło się.. Zadzwonił dzwonek na lekcję...

Więcej…

Puchar Ziem Nadbałtyckich 15.11.08 PDF Drukuj

W hali Szczecińskiego Domu Sportu odbył się szósty „finałowy” Międzynarodowy Turniej Ziem Nadbałtyckich. W imprezie wzięło udział 57 zawodników z 11 klubów w tym pięciu niemieckich. Stoczono 16 pojedynków w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca.

Podsumowując całoroczne start na wyróżnienie zasługuje uczeń klasy Ib LOMS Krystian Kawalerski kategoria KADECI

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików PDF Drukuj

W dniach od 6-9.11.2008r w Poznaniu został rozegrany po raz XIX Ogólnopolski Turniej im. Pawła Szydły. Turniej jest nieoficjalnie traktowany jako Mistrzostwa Polski Młodzików. W imprezie brało udział 89 zawodników z 38 klubów.