kontakt         galeria         nasi mistrzowie         ORLIK 2012         Podręczniki

Udany początek sezonu żeglarskiego Judyty PDF Drukuj

W dniach 24-26 kwietnia br. odbyły się regaty „Memoriał Ottona Weilanda” w Charzykowach koło Chojnic. Były to moje pierwsze starty na łódce klasy 420. Nie wiedziałam, czego mam się spodziewać, prawie wszystko było dla mnie nowe. Nie wierzyłam także, że jestem w stanie wywalczyć miejsce na podium, aż do momentu gdy wygrałam pierwszy wyścig. Był słaby wiatr i świeciło słońce, zresztą taka pogoda towarzyszyła nam przez całe regaty. Drugiego dnia wiało dosyć mocno. Nawet najlepszym zdarzały się wywrotki. Nie przeszkodziło mi to w obronie czwartego miejsca wywalczonego w pierwszych startach. Ciągle miałam szansę na trzecie miejsce i wykorzystałam ją trzeciego-ostatniego dnia!

Ostatecznie uplasowałam się na III miejscu w klasyfikacji ogólnej oraz I miejscu w klasyfikacji dziewcząt. Mnie i moją załogantkę czeka jeszcze wiele pracy, bo to dopiero początek zmagań, zresztą bardzo dobry.

Judyta Malinowska klasa 3C GM 19
                                                                                        sterniczka 420.

Wiosenny Puchar Berlina 2009 PDF Drukuj

Nasi uczniowie z GM i LOMS wzięli udział w corocznych zawodach w Berlinie i osiągnęli w klasie Laser Radial  następujące wyniki: