kontakt         galeria         nasi mistrzowie         ORLIK 2012         Podręczniki        
Nowości

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109
Wydarzenia
Struktura organizacyjna
Kącik pedagoga
Szkoła w mediach
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji Rydla
Psycholog sportu
Plan lekcji Mazurska
Dziennik internetowy
TABLICA OGŁOSZEŃ
Przetarg na energię
Podręczniki - Rydla
Podręczniki - Mazurska
Szkoła sportem stoi
Pływanie
Ratownictwo i pływanie
Piłka nożna dziewcząt
Żeglarstwo/Windsurfing
Boks
Piłka ręczna
Kajakarstwo
Inne
Nasi uczniowie
Szkoła Podstawowa
Gimnazjum
LO Mistrzostwa Sportowego
Sport a nauka
Dla humanistów
Dla Einsteinów
A może coś innego?
Comenius
Rekrutacja
Sportowa Szkoła Podstawowa ul. Mazurska 40
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40
Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi ul. Rydla 49
Liceum z Oddziałami Sportowymi ul. Rydla 49
Ciekawe łącza
Nam bliscy
Inne ciekawe
Informacje ECDL
Biblioteka mulimedialna
 
Początek roku szkolnego 2009/2010 ul. Mazurska PDF Drukuj
Wpisany przez Kaczór-Olech Izabela   


Klasy 1SSP, 4 SSP, 1 GMS, 1LOMS

godzina 9.00 sala gimnastyczna.

 Po uroczystości potkanie w salach z wychowawcami:

 

klasa

imię i nazwisko wychowawcy

sala

Sportowa Szkoła Podstawowa

1a (pływ)

Danuta Wiśniowska

21

4a (pływ)

Justyna Szałucha

50

Liceum  Ogólnokształcące  Mistrzostwa Sportowego

I a  (pływacka)

Adriana Sztuk

46a

I b (interdyscyplinarna)

Artur Włoch

35

 

klasa

imię i nazwisko wych

sala

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

1A (pływacka)

Iwona Janczura

23

1B (interdyscyplinarna)

Marzena Fidura

22

1C (piłka nożna dziewcząt)

Dagmara Bartosik

30

      

  Pozostałe klasy o godzinie 10.00 spotkania z wychowawcami w salach:

 

klasa

imię i nazwisko wychowawcy

sala

Sportowa Szkoła Podstawowa

2a (pływ)

Julia Kochelak

19

5a (sport)

Agnieszka Rugor

20

5b

Katarzyna Ciarcińska

50

Szkoła Podstawowa nr 62

3a (sport)

Lucyna Bednarz

36

3b (sport)

Joanna Majchrzak

33

6a (sport)

Katarzyna Zduńska

24

6b

Wanda Kromulska

43

Liceum  Ogólnokształcące  Mistrzostwa Sportowego

II a  (pływanie)

Dorota Łuczak

43A

II b (interdyscyplinarna)

Hanna Śmielińska

37

III a (pływacka)

Dorota Guzikowska

42

III b (interdyscyplinarna)

Barbara Grygorcewicz

22

klasa

imię i nazwisko wych

sala

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

2A (pływanie)

Marek Woroniec

31

2B (interdyscyplinarna)

Marcin Stankiewicz

35

2C (żeglarska)

Maria Kowalak

46

2D (piłka nożna dziewcząt)

Anna Pawlicka

38

2E (turystyczna)

Ewa Czernij

40

Gimnazjum nr 19

3A (pływacka)

Izabela Kaczór-Olech

Hol I piętra

3B (interdyscyplinarna)

Justyna Iwińska

  32

3C (żeglarska)

Grzegorz Pyrgiel

34

3D (piłka nożna dziewcząt)

Edyta Kaczyńska

47

3E (ogólna)

Wiesław Rauhut

41